FAQ

Zalecana długość użytkowania legginsów w ciągu doby to 8h.

Jak najbardziej, jednak dzianina z jakiej zostały one wykonane jest dostosowana do wygody podczas snu, dlatego nie są to typowe legginsy np. na siłownie. Po drugie ciepło generowane pod kołdrą podczas snu wzmacnia wydzielanie substancji aktywnych.

Jak najbardziej tak. Wszystkie aktywne składniki są pochodzenia naturalnego. Bezpieczne dla skóry. Wybrane w oparciu o wiedzę i doświadczenie naukowe ekspertów działających w branży zdrowie i uroda z całej Europy. Jeżeli u danej osoby nie występuje alergia na żadną substancje aktywną znajdującą się w mikrokapsułkach umieszczonych w legginsach, nie istnieje ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Zależy to od rodzaju legginsów (standard, optimo, strong) oraz od częstotliwości prania. Jednak optymalny czas ich działania przy praniu ręcznym 2x w tyg. przewidziany jest na 3 miesiące.

Zależało nam by spełnić marzenie kobiet. Śpij i chudnij. Walcz z cellulitem podczas snu. Dlatego Nasze legginsy musiały być mięciutkie, miłe w dotyku, zrobione z najlepszej gatunkowo bawełny. Panie mają w nich spać nie czując ich na sobie. To wszystkie wymagania zawęziły pole manewru. W planach naszej firmy jest stworzenie legginsów antycellulitowo-wyszczuplających na co dzień. Na pewno będzie to mocny materiał o oryginalnym i kobiecym designie.

Nie ma się co oszukiwać, że z każdym praniem liczba mikrokapsułek maleje. Jednak substancja wiążąca zastosowana przy ich aplikacji jest na tyle silna, że pozwala cieszyć się działaniem legginsów do co najmniej 20 prań. Oczywiście wszystko zależy także od tego, czy sposób prania i postępowania z legginsami jest zgodny z opisem znajdującym się na metce.

Istnieje duże ryzyko, że wysoka temperatura żelazka uszkodziła lub zniszczyła mikrokapsułki znajdujące się na prasowanym obszarze. Najprawdopodobniej legginsy trzeba wymienić na nowe. By uniknąć problemów, w przyszłości bardzo ważne jest uważne czytanie metek, gdzie wyraźnie zaznaczony jest m.in. zakaz prasowania. Informacja ta również znajduję się na pudełku produktu.

Nie ma przeciwwskazań co do używania balsamów do ciała, jednak stosowanie wszelkich kosmetyków pielęgnacyjnych, w tym przypadku na nogi, uda i pośladki powinno odbywać się w ciągu dnia, a nie na noc. Legginsy najlepiej ubierać na czystą, suchą i nie otłuszczoną żadnymi balsamami skórę, tak by substancje aktywne znajdujące się w mikrokapsułkach mogły swobodnie się wchłaniać.

Nasze legginsy działają głównie na redukcję cellulitu i ujędrnienie skóry, dlatego nie ma żadnych barier co do wieku i tuszy danej kobiety, gdyż jak wiadomo cellulit jest problemem globalnym i może wystąpić u każdego i w każdym wieku. Odnotowano jednak, że największe spadki w obwodach ud i bioder nastąpiły u Pań o większej ilości tkanki tłuszczowej.

Legginsy są bardzo elastyczne, dzięki zawartości lycry i dopasowują się do każdej sylwetki. Opinie zebrane od naszych Klientek świadczą o tym, że jeżeli nosimy odzież z dwóch grup rozmiarowych to lepiej zamówić legginsy o mniejszym rozmiarze. W Pani wypadku będzie to rozmiar L.