Jak skutecznie walczyć z cellulitem?

Poznaj sprawdzone sposoby

Cellulit, potocznie zwany pomarańczową skórką, to zmora prawie każdej kobiety. Może Cię dotknąć bez względu na wiek, wagę czy styl życia. Ile razy słyszałaś, że „taka Twoja natura”? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – wiemy, jak walczyć z cellulitem i z radością podzielimy się z Tobą tą wiedzą. W GoClo uważamy, że każda kobieta ma prawo czuć się piękna, atrakcyjna i kobieca. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że pomarańczowa skórka może stać na drodze do Twojej samoakceptacji i miłości do własnego ciała. Najwyższa pora to zmienić!

Jesteś gotowa na odrobinę nauki? Świetnie! W takim razie zacznijmy od podstaw i zanim odpowiemy na nurtujące Cię pytania i doradzimy, jak zredukować cellulit, przypomnijmy sobie, czym on w ogóle jest. Jak się okazuje – pomarańczowa skórka to nic innego, jak po prostu tkanka tłuszczowa, której rozmieszczenie przyjmuje nieprawidłowy charakter. Wyróżniamy jego dwa rodzaje – tłuszczowy oraz wodny, czyli taki, który spowodowany jest zatrzymywaniem się wody w organizmie. Na pocieszenie powiemy Ci, że praktycznie każda Polka boryka się z tym problemem.

Niezwykle skuteczne sposoby na cellulit

Skoro już wiemy, czym jest skórka pomarańczowa i co ją powoduje, czas doradzić Ci skuteczne sposoby na cellulit. Zacznijmy od samego początku – abyś miała szansę wygrać z tym niezwykle upartym i ciężkim do pozbycia się gościem, swoją walkę powinnaś rozpocząć przede wszystkim w swojej kuchni. Tak! To, co jemy, ma ogromny wpływ na powstawanie cellulitu. Oczywiście nie mówimy tu o odchudzaniu, które przypominamy, że zawsze powinno odbywać się pod czujnym okiem dietetyka, a najzwyklejszej zmianie nawyków żywieniowych.

Pamiętaj jednak, że zmiana ta musi być długotrwała i najlepsze efekty uzyskasz wtedy, gdy nowe nawyki żywieniowe staną się dla Ciebie samą przyjemnością. Kuchenny sposób na cellulit to zamiana tłuszczów zwierzęcych na roślinne i rybie. Kolejnym krokiem jest ograniczenie soli i ostrych przypraw, które z powodzeniem możesz zastąpić niezwykle aromatycznymi i mającymi zbawienny wpływ na Twoje ciało ziołami. Jednak jedzenie to nie wszystko. Pij dużo wody, naturalnych herbatek ziołowych, np. z mięty czy pokrzywy, i zapomnij o słodkich gazowanych napojach.

Poznaj odpowiedź na pytanie: jak walczyć z cellulitem?

Próbowałaś zmiany nawyków żywieniowych, jednak nie zauważyłaś żadnych efektów? Mamy nadzieję, że nie zapomniałaś o regularnej aktywności fizycznej! Jednak najlepszy sposób na cellulit, który może doradzić Ci marka GoClo, to nieinwazyjne i bezpieczne inteligentne tekstylia, np. legginsy, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Są one doskonałą i niezwykle komfortową alternatywą dla różnych zabiegów. Najlepsze jednak zostawiliśmy na koniec – nasze produkty walczą z cellulitem wtedy, kiedy Ty smacznie śpisz.

Zastanawiasz się, jak to możliwe? Proponowane przez nas produkty to połączenie najlepszych materiałów z aktywnymi substancjami, które czynią je odpowiedzią na odwieczne pytanie „Jak skutecznie walczyć z cellulitem?”. Nasze legginsy działają aż na 4 różne sposoby – antycellulitowo, wyszczuplająco, ujędrniająco i nawilżająco. Ich nowoczesny design i komfort noszenia sprawiają, że możesz mieć je na sobie nawet w ciągu dnia. Poznaj szczegóły naszej atrakcyjnej oferty i raz na zawsze pożegnaj się z pomarańczową skórką.